Справжній скарб користі та смаку від ТМ Кароліна — це тунець! Найкращий тунець із Таїланду б’є рекорди по користі для організму людини. Світові дослідження підтверджують, що м’ясо тунця має свої переваги для кожної вікової групи людей!
Як провідний бренд на ринку тунця в Україні ми хочемо виокремити саме ті важливі та позитивні сторони для організму людини, які допомагають нам вести активний спосіб життя та з насолодою смакувати улюбленими продуктами. А як приємно купувати в магазині щось смачненьке, та одночасно з тим розуміти, що цей продукт допоможе нашому організму акумулювати корисні речовини.  
Всім нам чудово відома необхідність білків для повноцінного функціонування та розвитку організму. Саме в тунці вміст білків просто величезний і становить від 23 до 27 г у 100 г продукту!Таку кількість білку ми можемо отримати лише споживаючи курку, телятину, яйця чи сир. Тож для того, щоб урізноманітнити харчування та не втратити корисні білки — споживання консервованого тунця може бути смачною альтернативою звичним продуктам.
Безперечно, всі ми чули про дуже корисні Омега 3 кислоти, що стимулюють роботу мозку, серцево-судинної системи, одночасно знижуючи концентрацію холестерину в крові. Цікавим є те, що організм людини не виробляє їх самостійно, а лише отримує із певними продуктами. Саме тунець є тим самим особливим продуктом, що транспортує такі корисні Омега 3 кислоти!  
Справжнім відкриттям вчених стало те, що споживання тунця зменшує ризик виникнення пухлин у людей, допомагає протидіяти стресу, а також просто підвищує настрій!   
Тож, ТМ Кароліна рекомендує вам регулярно споживати тунець високої якості ТМ Кароліна, що подарує вам особливий смак, гарне почуття, та чудовий настрій!